DORADCY

Nasze biuro tworzą sami profesjonaliści,
oprócz grupy wyspecjalizowanych fachowców do remontu,
poznajcie naszych kierowników.

DORADCY

Nasze biuro tworzą sami profesjonaliści,
oprócz grupy wyspecjalizowanych fachowców do remontu,
poznajcie naszych kierowników.

Dominik Gajewski

W naszej firmie od 10 lat, specjalista ds. remontów i instalacji. Dominik Gajewski to fachowiec, który zna się na nieruchomościach od strony technicznej, jest w stanie od razu ocenić stan faktyczny mieszkania, wie co zrobić, aby mieszkanie wyglądało lepiej. Zyskało na wartości i służyło nowym kupcom przez długie lata.

Dominik jest obecny przy każdej inwestycji, nigdy się na nim nie zawiedliśmy, a rada, jaką służy wobec naszych klientów, jest zawsze bezcenna. Nie tylko nasza firma korzysta z jego pomocy, zdarza się, że klienci nalegają, aby właśnie Dominik pomógł im podczas remontu nowo nabytej nieruchomości.

 

Hubert Rybus

Specjalista ds. sprzedaży to właśnie Pan Hubert załatwia wszelkie formalności z klientami, jak ryba w wodzie czuje się pod stosem dokumentów niezbędnych podczas zakupu i sprzedaży nieruchomości. Hubert potrafi wybrnąć z każdej sytuacji.

Dodatkowo Hubert jest specjalistą ds. kredytów, zatem jeżeli planują Państwo zakup nieruchomości na kredyt, Hubert we wszystkim pomoże, poszuka najkorzystniejszej oferty, wyjaśni co i jak aby Państwo mogli czuć się bezpiecznie podczas tak sporego przedsięwzięcia, jakim jest zakup mieszkania.

Hubert zajmuje się również sprawdzaniem mieszkań pod względem formalnym, dowie się np., czy nie jest zadłużone, załatwi wszelkie formalności.

Michał Chojnacki

Artysta w całym znaczeniu tego słowa, projektant wnętrz z powołania, doskonale łączy style, segreguje materiały, można powiedzieć, że świat widzi w kolorach, które łączy w domach, które mu powierzamy. Michał to chłopak z pasją i ogromną wyobraźnią spełnia wszelkie życzenia naszych klientów, nie boi się wyzwań.

Michał pomaga nam również przy ocenie mieszkania, które proponujemy klientom, doskonale potrafi wyczuć styl i potrzeby klientów, dzięki niemu zawsze udaje nam się trafić idealnie.

Oprócz zmysłu artystycznego Michał jest oczywiście inżynierem architektury wnętrz, jego projekty są nie tylko piękne, ale przede wszystkim praktyczne.