TE LASY, TE WZGÓRZA, TE JEZIORA…

To najpiękniejszy zakątek na ziemi. Stąd pochodzimy. Wiemy, jak dobrze się tu mieszka. Spełniamy marzenia o własnym kącie na Mazurach. Znajdź z nami swój azyl.  

nasze mazury

Nasza historia 

Mazury – to tu się urodziliśmy i wychowaliśmy. To tu założyliśmy rodziny i osiedliśmy się. To region, który znamy, kochamy i codziennie przemierzamy, by znaleźć najlepsze lokalizacje na azyl na ziemi. 

Poznaliśmy się w szkole średniej, zaprzyjaźniliśmy i… rozeszliśmy w świat. Wróciliśmy, by spotkać się ponownie i postanowić wspólnie spełniać marzenia innych o własnym kącie na Mazurach. Tak właśnie powstało nasze biuro nieruchomości. 

Oferujemy działki rolne, budowlane i rekreacyjne w otulinach lasów i jezior mazurskich, a także domy, mieszkania, inwestycje pod wynajem krótkoterminowy, miejsca parkingowe, campingowe i wiele, wiele innych. Szukamy nieruchomości na indywidualne zamówienia. Debiutujemy w roli deweloperów. 

NASZ PROJEKT

NASYe Mazury

50m od jeziora, 200m od drogi krajowej nr. 16 na Mrągowo i Giżycko, w miejscowości Nasy koło Biskupca, powstanie NASYe Mazury – multifunkcyjne osiedle będące naszym debiutem deweloperskim.

Na przepięknie położonej działce planujemy:

– pięciokondygnacyjny budynek główny o funkcji mieszkalno-usługowej z windami cichobieżnymi, a w nim 17 mieszkań o powierzchni od 35 do 86m2 z balkonami, tarasami, loggiami lub ogrodami oraz 3 lokale usługowe o powierzchni od 67 do 184m2 (I ETAP);

– plac zabaw, boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, patio z fontanną i ławeczkami, nasadzenia zimozielone (I ETAP);

– dziesięć dwukondygnacyjnych willi dwulokalowych (podział bliźniaczy lub kondygnacyjny) z 20 apartamentami o powierzchni od 55 do 140m3 (II ETAP)

– podziemny parking połączony z budynkiem głównym z 80 miejscami parkingowymi (III ETAP)

– blaszany budynek magazynowy o powierzchni 400m2 z rampami i podjazdami dla TIRów (IV ETAP) 

 

wywrotka Piła
psychoterapia Piła
torby papierowe do cateringu
mycie okien Piła
Producent wycinanki laserowe ozdoby