OFERTY

Nasze biuro może poszczycić się ogromnym wyborem
mieszkań i domów różnej wielkości, o różnym stylu i cenie…

OFERTY

Nasze biuro może poszczycić się ogromnym wyborem
mieszkań i domów różnej wielkości, o różnym stylu i cenie…

Mieszkania

dwupoziomowe

Wiemy, gdzie znaleźć nowoczesne, dwupoziomowe mieszkania dla osób, które cenią sobie wielkomiejską wygodę w połączeniu ze sporą przestrzenią jak w domu. Dwupoziomowe mieszkania dają poczucie większej prywatności.

przytulne

Dbamy, aby oferowane przez nasze biuro mieszkania były przytulne, gotowe do zamieszkania, aby klienci od razu czuli się w nich jak w domu. Oprócz gotowych, umeblowanych mieszkań oferujemy również nieruchomości w stanie deweloperskim.

Szczegóły

Jak mówi znane przysłowie: diabeł tkwi w szczegółach. Z naszym biurem możesz mieć pewność, że o wszystko zadbaliśmy i sprawdziliśmy najmniejsze szczegóły nieruchomości. Kupując mieszkanie w naszym biurze, nic Cię nie zaskoczy.

ulubiony styl

Dla klientów, którzy szukają mieszkania w swoim ulubionym stylu i klimacie, z pewnością znajdziemy minimum 4 propozycje, które spełnią ich oczekiwania, a z nich, klient wybierze to, które od razu złapało go za serce.

luksus

Posiadamy bazę mieszkań na najwyższym dostępnym w kraju poziomie. Luksus, prywatne osiedla, całodobowa ochrona, wnętrza urządzone przez najlepszych projektantów doskonałe materiały i wiele więcej w wersji premium.

kamienice

Dla zwolenników elegancji, surowych loftów i sporej przestrzeni mamy ofertę mieszkań z duszą, które znajdują się w pięknych kamienicach w całym kraju. Wysokie stropy, drewniane i metalowe klatki schodowe, wysokie okna to cechy szczególne tych mieszkań.

Domy

małe

Małe przytulne domki do 100 metrów kwadratowych to wybór dla wygodnych osób, które lubią przytulne wnętrza i nie potrzebują zbędnej przestrzeni, aby móc oddychać pełną piersią. Domy te są raczej tanie w budowie i utrzymaniu.

rezydencje

Dla zwolenników dużych domów, budowanych z klasycznych materiałów w stylu angielskim mamy do zaoferowania szereg okazałych posiadłości na obrzeżach miast oraz takich z dala od zgiełku.

parterowe

Domy parterowe są wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą schodów w domach. Rozwiązanie jest wygodne w przypadku gdy obawiamy się o bezpieczeństwo najmłodszych domowników lub starszych osób.

wielorodzinne

Spore domy z wieloma pokojami, na niewielkiej działce idealnie sprawdzą się jako dom rodzinny na przedmieściu, będzie to połączenie praktyczności, wygody i swobody. Domy takie świetnie sprawdzą się dla rodziny wielodzietnej.

letniskowe

Drewniane domki w obszarach turystycznych to marzenie nie jednego wczasowicza. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą domów wczasowych, które wyselekcjonowaliśmy z największą dokładnością.

design

Posiadamy listę wspaniałych designerskich domów, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Domy nietuzinkowe, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Doskonale sprawdzą się u miłośników sztuki i designu.